20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ۰۸:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1550673
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در مراسم تجلیل از مدیران و آموزش دهندگان برتر مراکز یادگیری ملارد:
پیکار با دشمن جهل و نادانی جهادی مقدس است

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت:امروز معلمان همانا انسان هایی بزرگ و خاضعی هستند که بسان رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع از ارزش های والای انسانی و پاسداری از کیان و خاک وطن عزیزمان در خط مقدم جبهه مبارزه با جهل، تاریکی و بیسوادی در حال خدمتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، عربعلی زینالی در مراسم تجلیل از مدیران و آموزش دهندگان برتر مراکز یادگیری شهرستان ملارد، نقش و جایگاه والای معلم را بسیار مهم و ارزشمند توصیف کرد.
        
وی با تقدیر از زحمات همکاران و آموزش دهندگان در ارتقاء خواندن و نوشتن بیسوادان و کم سوادان گفت: امروز نقش معلم در تولید علم و تربیت متعلمان بسیار حساس و مهم بوده و هرگونه لغزش در آن را به مثابه  حق الناس و غیربخشش و موجب ضمان است.  
زینالی ضمن ستایش ایثار و مجاهدات همکاران و آموزش دهندگان تصریح کرد: جهاد و پیکار با دشمن جهل و نادانی بسیار مقدس است و وابسته به هیچ زمان و مکان خاصی نیست و نخواهد بود.
وی با اشاره به توانمندی عظیم همکاران و آموزش دهندگان و روحیه خستگی ناپذیری، فتح قله‌های موفقیت و ترقی یکی پس از دیگری جهت دستیابی به آرمان های تعلیم و تربیت را نشان از اقتدار و عظمت  معلمان دانست.
   
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ارزش و جایگاه آموزش دهندگان و مدیران مراکز یادگیری را بسیار رفیع برشمرد و اظهار داشت: امروز معلمان همانا انسان هایی بزرگ و خاضعی هستند که بسان رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع از ارزش های والای انسانی و پاسداری از کیان و خاک وطن عزیزمان در خط مقدم جبهه مبارزه با جهل، تاریکی و بیسوادی در حال خدمتند.
 
زینالی ضمن بیان فداکاری و خدمت بی وققه همکاران عزیز و آموزش دهندگان افزود: پویایی و نشاط جامعه به همت معلمان و آموزش دهندگانی است که بدون نگاه به مادیات و با قصد و قرب الهی قدم در این میدان گذاشته و با پشتکار، تلاش شبانه‌روزی و همت جهادی زنگار را از چهره کریه نادانی زدوده و امید را در دلهای جامعه زنده کرده‌اند.
معاون مدیرکل گفت: با توجه به نام گذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب با شعار " جهش تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها " تاکید کرد: باید با اتحاد و همدلی در رفع موانع قدمهای استوار برداشته و در جهت تولید علم و حمایت همه جانبه از اهداف و آرمان های نهضت سوادآموزی بیش از پیش تلاش نمود.

در این مراسم رضایی‌فر مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد ضمن قدردانی از نگاه مثبت و حمایت‌های همه جانبه مدیرکل و معاونت سوادآموزی استان، بر تلاش و توسعه فرهنگ سوادآموزی و رفع و ریشه کنی بیسوادی در شهرستان تاکید کرد.

در پایان مراسم از مدیران و آموزش دهندگان برتر مراکز یادگیری محلی  با لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

 

به اشتراک بگذارید :