28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ۰۸:۴۱:۲۲
کد مطلب:  1550355
پیام تسلیت مدیرکل آموزش‌وپرورش استان‌اصفهان به مناسبت شهادت دختران دانش‌آموز در افغانستان

محمد اعتدادی به مناسبت شهادت جمعی از دختران دانش آموز در حادثه بمب گذاری مدرسه ای در غرب کابل، پایتخت افغانستان ، پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، متن پیام محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان در پی شهادت دختران دانش آموز  مدرسه ای در غرب شهر کابل افغانستان، به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون» (169 آل عمران)

با کمال تاسف و تاثر طی یک اقدام تروریستی و کوردلانه در کشور دوست وهمسایه، افغانستان، جمعی از دختران بی گناه دانش آموز به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

این اقدام تروریستی و کوردلانه که با دستان ننگین و ستمگر ایادی استکبار و استعمار  عملیاتی شد و دل هر انسان آزاده ای را در سراسر جهان به درد آورد، قطعاً هوشیاری و اتحاد بیش از پیش مردم این کشور و حفظ مقاومت و پایداری آنها در برابر تفرقه افکنی های استعمار و استکبار بسیار ضروری است.

اینجانب به عنوان یک معلم  و به نمایندگی از همه فرهنگیان و دانش آموزان استان اصفهان شهادت این دانش آموزان عزیز را به مردم شریف افغانستان و همه دانش آموزان اتباع افغانستانی مقیم استان اصفهان تبریک و تسلیت عرض می کنم و ضمن آرزوی علو درجات و غفران الهی برای این سفر کردگان به دیار عقبی، صبر و شکیبایی را برای خانواده های ارجمند و بازماندگانشان از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم. 

محمد اعتدادی
مدیرکل آموزش وپرورش استان اصفهان

به اشتراک بگذارید :