24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ ۱۴:۱۲:۱۰
کد مطلب:  1549615
توسط معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان انجام شد؛
بازدید از روند دفاع طرحهای ایده کاپ دانش آموزان اصفهانی

لیلا سادات ابطحی از روند دفاع طرحهای ایده کاپ دانش آموزان اصفهانی بازید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به اتفاق محسن ژیان پور رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان از روند جلسه دفاعیه طرحهای ایده کاپ نهم دانش آموزان شرکت کننده در باغ غدیر اصفهان بازدید کردند . در این بازدید دانش آموزان طرحهای خود را برای معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش توضیح دادند.

لازم به ذکر است مدیریت پژوهش، خلاقیت و فناوریهای نوین شهرداری اصفهان، اداره کل آموزش و پرورش، سازمان مدیریت پسماند، رویداد ایده کاپ مدیریت پسماند در خانه، مدرسه و شهر با ایده ها و طرح‌های دانش‌آموزان را در سال 99 برگزار کردند.

این مدیریت، دانش آموزان را سرمایه و کانون اصلی توسعه آینده می داند و با باور به اینکه دانش آموزان یکی از محورهای اصلی مشارکت برای تحول در شهر هستند، ایشان را از مخاطبان اصلی نظام پیشنهادها می داند.

دانش آموزان در هر دوره دبستان، متوسطه اول، متوسطه دوم و هنرستان، مخاطب این برنامه هستند که هر ساله با تکمیل فرم ثبت نام مجوز ورود به برنامه ایده کاپ را دریافت می کنند.
 

به اشتراک بگذارید :