24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ ۰۹:۱۷:۳۸
کد مطلب:  dlK4EVZy
رئیس گروه طرح وبرنامه آموزش و پرورش فارس خبر داد:
پست بندی فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان از نیمه دوم مرداد ماه سال جاری

رئیس گروه طرح وبرنامه آموزش و پرورش فارس، از پست بندی و تعیین محل خدمت فارغ التحصيلان دانشگاه فرهنگیان، از نیمه دوم مردادماه سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ،  محسن مسعودی گفت: با توجه به پایان تحصیلات دانش آموختگان ورودی سال ۹۱ دانشگاه فرهنگیان در رشته های علوم تربیتی  و شروع خدمت آنها از مهرماه ۹۵ ،تعیین محل خدمت این گروه از همکاران ، در نیمه دوم مرادماه انجام خواهد شد.

مسعودی با بیان اینکه " در حال حاضر تنها  فارغ التحصیلی دانشجویان رشته های علوم تربیتی، از طرف دانشگاه فرهنگیان تایید شده" افزود : به محض تایید  فارغ التحصیلی دانشجویان  سایر رشته ها توسط  این دانشگاه ،زمان پست بندی سایر رشته ها نیز اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه " فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی جاری ، از طریق سامانه پست بندی اقدام به تعیین اولویت خود نموده اند" افزود :پست بندی این  گروه از همکاران ،بر اساس نیاز و امتیاز کسب شده و بوم محل خدمت آنها انجام می شود.

رئیس گروه  طرح وبرنامه آموزش و پرورش فارس ،قطبی نمودن پست بندی این گروه از همکاران را ، از ویزگیهای بارز این دوره از  پست بندی اعلام کرد.

وی در ادامه افزود: پست بندی همکاران پیش دبستانی و شرکتی نیز که پرونده آنها در کارگروه مناطق و اداره کل تایید گردیده، پس از نقل و انتقالات و پست بندی دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان و از نیمه دوم شهریور ماه امکان پذیر می باشد.

مسعودی گفت: پست بندی این گروه از همکاران نیز بر اساس نیاز و اولویت و همچنین ارتباط رشته تحصیلی  با رشته تدریس تعیین  می گردد.

وی تاکید کرد: تا کنون پرونده بیش از 1800 تن از همکاران پیش دبستانی و شرکتی مورد تایید کارگروه استان  قرار گرفته  و بقیه پرونده های تایید شده ادارات نیز در دست بررسی است که به محض وصول نتیجه، به  اطلاع  این همکاران رسانده خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :