3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ ۰۵:۳۵:۲۶
کد مطلب:  1548231
پیام مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به مناسبت سالروز تاسیس سازمان دانش‌آموزی:
سازمان‌ دانش‌آموزی کارگاه پرورش انسان متعالی است

همزمان با سالروز تاسیس سازمان دانش‌آموزی، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ضمن تبریک به مربیان و اعضای این سازمان، پیامی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، متن پیام محمد صیدلو بدین شرح است؛


به نام خدا


تربیت انسان شان انبیاء و اولیای الهی است و معلمان به تاسی از بزرگان عالم هستی در این عرصه با انتقال ارزشهای انسانی به متربیان خود، پای در مسیر حرکت انبیاء نهاده‌اند، مربیان سازمان‌ دانش‌آموزی نیز جزء شریفترین این افرادند که با آموزش مهارت‌های متعدد تشکیلاتی، دانش‌آموزان را برای نقش‌پذیری در جامعه آماده می‌کنند، گویی کارگاهی است برای پرورش انسان متعالی.

اعضا و مربیان سازمان دانش‌آموزی با مشارکت گروهی و رفتار تشکیلاتی و انسجام تیمی، مهارت‌های فردی و اجتماعی خود و دیگران را رشد می‌دهند و تلاش می‌کنند تا جامعه خود را به مسیر توسعه و تعالی هدایت کنند.

مسوولان و مربیان سازمان دانش‌آموزی در زیست بوم جدید نیز با مشی دلسوزانه و خلاقانه و با تدبیر و پشتکار و تلاش شبانه‌روزی، فرصت‌های تربیتی نوینی خلق کردند و در شرایطی که آموزشها بر پایه استفاده از فضای مجازی و تهیه محتواهای مناسب شکل گرفت، ضمن ارتقاء مهارت‌های فناورانه خود، محتواهای تربیتی را جذاب و اثر بخش به دانش‌آموزان ارائه کردند.

 سازمان دانش‌آموزی در عرصه‌های اجتماعی و مناسبت‌های ملی و دینی نیز مشارکت فعالانه دارد و با طراحی و اجرای جشنواره‌های متنوع،  نشاط و شادابی را  به محیط خانواده و گروه همسالان هدیه می‌کند.

اعضای سازمان دانش‌آموزی با پویش «بوسه بر بهشت» عشق و احترام به پدر و مادر خود را مشق می‌کنند، با پویش  «یار آسمانی من» قدر و منزلت مربیان خود را گرامی می‌دارند و با چالش «سه میم هنرمندانه» از زحمات  و تلاش‌های شبانه‌روزی معلمان خود تشکر می‌کنند و با اجرای برنامه‌های «مهر عاطفه ها و کمکهای مومنانه»  نوع دوستی و دستگیری از نیازمندان را تمرین می‌کنند.

اینجانب با تبریک سالروز تاسیس سازمان دانش‌آموزی، در آستانه عید سعید فطر از تلاش‌های خالصانه، ایثارگرانه مربیان و اعضای سازمان دانش‌آموزی ، بویژه همکاران ساعی و تلاشگر خود در شهرستان‌های استان تهران که همیشه پیشتاز در نوآوری‌های تشکیلاتی و الگو بوده‌اند قدردانی می‌کنم و امیدوارم با ریشه‌کن شدن ویروس کرونا شاهد حضور شاداب دانش‌آموزان در مدرسه باشیم و بار دیگر فعالیت‌های سازمان‌ دانش‌آموزی همچون گذشته با جذابیت و حضور پرشور اعضاء محقق شود.

به اشتراک بگذارید :