3 ذیقعده 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ۲۲:۱۹:۰۰
کد مطلب:  1548177
پیام مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک شهرری :
به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

محسن نوروزیان به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری محسن نوروزیان مدیر آموزش و پرورش ناحیه به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر پیامی صادر نمود؛
متن پیام بدین شرح می باشد:

   أَنْ تُدْخِلَنِی فِی کُلِّ خَیْرٍ أَدْخَلْتَ فِیهِ مُحَمَّداً وَ آلَ مُحَمَّدٍ وَ أَنْ تُخْرِجَنِی مِنْ کُلِّ سُوءٍ أَخْرَجْتَ مِنْهُ مُحَمَّداً وَ آلَ مُحَمَّدٍ صَلَوَاتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلَیْهِمْ أَجْمَعِینَ
‏اى خدا درخواست دارم که بر محمد (ص) و خاندانش درود فرستى و مرا در هر خوبی که محمد (ص) و خاندان محمد را داخل گردانیدى داخل سازى و از هر بدى که محمد (ص) و خاندان محمد را خارج ساختى مرا نیز خارج گردانى.

‎‎بسم الله الرحمن الرحیم

آنان که ماه نزول برکات آسمانی را به سربلندی گذرانده و آنان که از آن بی بهره مانده اند؛ هر دو در این عید فرخنده، عزیزکرده پروردگار خواهند بود. به یمن نفس‌های گرم روزه داران، اهل زمین در روز فطر، فطرت خویش را به یاد آورده و به ذات پروردگاری متصل می شوند.

یک رمضان را طی کردیم تا در روز عید فطر به خط جمال آشنای پروردگار در سجاده، آرام بگیریم وخداوند در این روز بزرگ و فرخنده، نوازشی بر قلب‎های رنجور و روح‌های زنگار گرفته ما روا داشته و دمی از عطر خانه و کاشانه ازلی بر ما ارزانی دارد.

اینجانب ضمن تبریک این عید بزرگ خدمت همکاران محترم  که در ایام کرونایی با همکاری خانواده ها و دانش آموزان با اتحاد و انسجام مانع تعطیلی آموزش شده و بر این بحران غلبه نموده اند، خدا قوت عرض نموده و به برکت این عید سعید، برای جامعه فرهنگیان گرامی، دانش آموزان عزیز و اولیای محترم، عزت، سربلندی و سلامتی از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

محسن نوروزیان
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری

به اشتراک بگذارید :