2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ۱۳:۳۳:۴۶
کد مطلب:  1547561
معاون پژوهش و برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  :
 صدور 46 هزار و هشتصد تقدیرنامه به مناسبت هفته معلم برای همه فرهنگیان شاغل در استان

معاون پژوهش و برنامه ریزی و توسعه منابع در حاشیه مراسم بزرگداشت مقام معلم و تقدیر  از  معلمان سرآمد استانی در حضور معاون پارلمانی آموزش و پرورش از رونمایی سامانه صدور الکترونیکی تقدیرنامه همکاران فرهنگی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران،   یوسف بهارلو  معاون پژوهش و برنامه ریزی و توسعه منابع  گفت : به منظور صرفه جویی در هزینه ها ، مدیریت تقدیرنامه های صادره  و تسهیل  این فرآیند سامانه صدور الکترونیکی تقدیرنامه همکاران فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران به آدرس  es.teo.ir هم اکنون در دسترس و آماده بهره برداری است.

بهارلو افزود: سامانه مذکور به همت همکاران مدیریت منابع انسانی و امور اداری و اداره فناوری اطلاعات طراحی شده است و اولین بار صدور لوح تقدیر همکاران مناطق و نواحی این اداره کل در هفته بزرگداشت مقام معلم بصورت الکترونیکی و برای کلیه پرسنل فرهنگی شاغل  به تعداد 48 هزار و هشتصد نفر صادر گردید .

  دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم شهرستانهای استان تهران گفت: کلیه فرهنگیان می توانند با ورود به سامانه es.teo.ir و درج کد پرسنلی بعنوان نام کاربری و کلمه عبور ،تقدیر نامه های خود را مشاهده نمایند. همچنین از تاریخ 20 اردیبهشت 1400 کلیه تقدیرنامه های مناطق و استان، صرفا از طریق این سامانه قابل پیگیری و صدور می باشد.

به اشتراک بگذارید :