9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ ۱۲:۲۱:۰۸
کد مطلب:  1543861
مراسم انعقاد تفاهم‌نامه اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان‌اصفهان با بانک قرض‌الحسنه رسالت

مراسم انعقاد تفاهم‌نامه اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان‌اصفهان با بانک قرض‌الحسنه رسالت در خصوص اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه بدون ضامن به فرهنگیان استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در هجدهمین روز از اردیبهشت‌ماه 1400 مراسم انعقاد تفاهم‌نامه اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان‌اصفهان با بانک قرض‌الحسنه رسالت باحضور محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان، ابراهیم مسکین مدیر بانک قرض‌الحسنه رسالت استان، سیدمحمدمیرپور معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع، رحمت‌الله ممیز و محمد قندهاری مشاورین مدیرکل آموزش‌وپرورش استان، احسان غضنفری رئیس اداره امور مالی، علیرضا عابدی رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی این اداره کل، مهدی عابدی رهیار آموزش‌وپرورش در بانک‌ رسالت، محمدعلی احمدی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

در این مراسم اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در سایر دستگاه‌ها در راستای تکریم فرهنگیان تأکید کرد و اهتمام در اجرای این تفاهم‌نامه را خواستار شد.

همچنین مسکین مدیر استانی بانک قرض‌الحسنه رسالت با تبریک ایام گرامی داشت مقام معلم تأکید کرد: مسئولین این بانک در راستای تکریم معلمان و فرهنگیان فرهیخته تمام تلاش خود را به کار خواهند برد.

بر اساس این تفاهم‌نامه اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه بانک رسالت بدون ضامن برای فرهنگیان استان در دستور کار قرار می‌گیرد.

لازم به توضیح است که دستورالعمل اجرایی این تفاهم‌نامه به‌زودی جهت اجرایی شدن مفاد آن به نواحی و مناطق آموزش‌وپرورش استان ارسال خواهد شد. کلیه خدمات بانک مذکور از قبیل افتتاح حساب و پرداخت تسهیلات به‌صورت اینترنتی بوده و نیاز به مراجعه حضوری همکاران فرهنگی به بانک نمی‌باشد.
 

به اشتراک بگذارید :