28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ ۲۱:۳۵:۰۴
کد مطلب:  1542121
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به مناسبت روز جهانی قدس؛
روز قدس به نقطه عطفی برای اتحاد و همبستگی مسلمانان حق‌طلب و ظلم‌ستیز جهان تبدیل شده

محمد اعتدادی به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کرد، متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا
مسئله فلسطین برای ما و مردم ما یک تاکتیک و حتی استراتژی سیاسی نیست، بلکه مسئله دل و ایمان است.
مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

روز قدس، مظهر دفاع از مردمی است که در تنگنای توطئه‌های جهانی و زیاده‌خواهی‌های استکبار و انتقام‌گیری صهیونیسم گرفتار آمده‌اند و با دستان بسته و سری سربلند حسرت یک آه را بر دل متجاوزان نهاده‌اند. آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به نقطه عطفی برای اتحاد و همبستگی مسلمانان حق‌طلب و ظلم‌ستیز جهان تبدیل شده امسال با شرایط متفاوت و ویژه‌ای بازهم فرامی‌رسد. روزی که یادآور تأکید بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در وحدت و اراده امت اسلام علیه مستکبران و روز فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کریه رژیم غاصب صهیونیستی برمی‌دارند.

امسال گرچه به جهت شیوع کرونا ویروس امکان برپایی تجمعات و راهپیمایی‌ها وجود ندارد، لیکن ما فرهنگیان و دانش‌آموزان استان شهیدپرور اصفهان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و پاسداشت روز جهانی قدس، در راستای زنده نگه‌داشتن روحیه ظلم‌ستیزی مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد با مدنظر قراردادن سخنان ارزشمند ولی‌امر مسلمین که در روز قدس از رسانه ملی پخش خواهد شد، بار دیگر فرمایشات معظم‌له را سرلوحه کارمان قرار می‌دهیم.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف استان اصفهان، فرارسیدن یوم‌الله قدس را به‌عنوان نماد وحدت جهان اسلام و نقطه عزت و کرامت مسلمانان گرامی داشته، سربلندی اسلام و مسلمین را از درگاه احدیت مسئلت دارم.

محمد اعتدادی
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان

به اشتراک بگذارید :