20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ ۰۹:۳۷:۵۵
کد مطلب:  1539341
صیدلو: مدارس غیر دولتی با توجه به زیر ساخت‌های مناسب در استفاده از فن‌آوری‌های نوین آموزشی برای تداوم یاددهی و یادگیری پیشرو بودند

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران اولین جلسه شورای نظارت مدارس و مراکز غیر دولتی در سال 1400 برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، محمد صیدلو ضمن تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم به اعضای شورای نظارت، معلمین و کارکنان مدارس و مراکز غیر دولتی ، عملکرد مدارس غیر دولتی را  در سال تحصیلی جاری و در زیست بوم جدید با توجه به شیوع ویروس کرونا  مطلوب دانسته و گفت: مدارس غیر دولتی با توجه به زیر ساخت‌های مناسب در استفاده از فن‌آوری های نوین آموزشی برای تداوم یاددهی و یادگیری پیشرو بودند.

وی گفت: شورای نظارت مدارس و مراکز غیر دولتی در سال 99 علی رغم شرایط حاکم تعدادیک هزار و 303  پرونده را بررسی ، تصویب و ابلاغ رای کرده است.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با بیان این موضوع که مدارس غیر دولتی به لحاظ مالی و تامین هزینه‌های جاری با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند بر لزوم حمایت از مدارس غیر دولتی تاکید کرد و گفت: با توجه به ارائه خدمات مناسب توسط مدارس غیر دولتی باید ترتیبی اتخاذ شود تا این مدارس در مناطق محروم و کم برخوردار نیز توسعه یافته و تمام اقشار جامعه بتوانند از خدمات آنها  بهره‌مند شوند.

صیدلو با اشاره به شهریه پایین مدارس غیر دولتی شهرستان‌های استان تهران نسبت به شهر تهران تاکید کرد: در تعیین و ابلاغ شهریه مدارس غیر دولتی باید همه ی جوانب در نظر گرفته شود تا موسسین در اداره مدارس و ارائه خدمات مطلوب آموزشی و پرورشی دچار مشکل نشوند.

 

به اشتراک بگذارید :