20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ ۰۹:۲۶:۱۱
کد مطلب:  1539317
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران:
برگزاری گارگاه آموزش تولید محتوا و تولید 447 فیلم آموزشی پایه چهارم به منظور ارتقای سطح آموزش‌های مجازی

معاون آموزش ابتدایی اداره کل شهرستان‌های استان تهران گفت: هفده کارگاه آموزشی یک ساعته به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور 250 نفر از همکاران مناطق به منظور آموزش تولید محتوای چند رسانه‌ای برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، غلامرضا بختیاری  گفت: با توجه به اینکه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران از سال گذشته به عنوان کارگروه کشوری تولید محتوای پایه چهارم انتخاب شده است، در سال تحصیلی 1400-1399  و مجازی شدن آموزش‌ها ، 447 فیلم آموزشی تولید و در کانال های پایه چهارم شاد کشوری بارگذاری شد.

وی گفت: در آینده نزدیک با تولید محتوا‌های  چندرسانه‌ای پایه چهارم، محتواهای به روز و نوآورانه در کانال شاد کشوری پایه چهارم بارگذاری خواهد شد که  نقش موثری در ارتقای آموزش در شرایط کرونا خواهند داشت.

بختیاری با اشاره به آموزش برنامه‌های پاور پونت 2019 ، ویدئو اسکرایب و کمتازیا در هفده کارگاه آموزشی اضافه کرد:  این آموزش ها در مدت یکماه به صورت آنلاین انجام می‌شو و همکاران آموزش دیده از خرداد 1400 محتواهای چندرسانه‌ای خود را تولید خواهند کرد .

وی در پایان با تاکید بر اهمیت آموزش‌های مجازی و  بهره‌گیری از ابزارهای نوین الکترونیک عملکرد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران به عنوان کارگروه کشوری پایه چهارم را قابل تقدیر دانست و از زحمات همکاران این کارگروه تشکر و قدردانی کرد.

 

به اشتراک بگذارید :