26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ ۰۹:۱۷:۲۵
کد مطلب:  1539271
نشست شورای هماهنگی موسسان مدارس آموزش از راه دور شهرستان‌های استان تهران برگزار شد

رئیس اداره مشارکت های مردمی و مدارس غیردولتی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی موسسان مدارس آموزش از راه دور در سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، اکبر قنبری ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تسلیت ایام شهادت مولای متقیان علی(ع) و هم چنین تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم، به جایگاه ویژه اعضای شورای موسسان اشاره داشت و با اشاره به نامگذاری سال جاری (تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی) ، نمایندگان موسسان را از مصادیق پشتیبان آموزش و پرورش برشمرد.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم تغییر رویکرد شورای موسسان، توسعه آموزش الکترونیکی و استفاده از شیوه‌های نوین آموزشی متناسب با مقتضیات و فلسفه مدارس آموزش از راه دور و همچنین استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود برای کیفیت بخشی به فعالیت های این مدارس را از ضروریات دانستند.

قنبری در ادامه با تقدیر و تشکر از موسسان مجری طرح آشتی با آموزش (آبا) خواهان برنامه‌ریزی جامع جهت حل مشکلات دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل شدند.

در ادامه نمایندگان موسسان حاضر در جلسه با ارائه گزارش اجمالی از وضعیت مدارس آموزش از راه دور به ذکر مشکلات ، نقطه نظرات و همچنین بیان راهکارهای سازنده پرداختند.

در پایان جلسه با برگزاری انتخابات آقای شکراله حافظی به عنوان نماینده شورای هماهنگی موسسان مدارس آموزش از راه دور استان انتخاب شد.

 

به اشتراک بگذارید :