20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ ۰۹:۱۶:۰۸
کد مطلب:  1539223
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
برگزاری دوره ضمن خدمت متمرکز 24 ساعته ویژه مدرسین درس تفکر و سبک زندگی مناطق 21 گانه شهرستان‌های استان تهران

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از برگزاری دوره آموزشی ویژه تمامی مدرسین درس تفکر و سبک زندگی استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی در تشریح این خبر گفت: در راستای بهبود فعالیت­های یاددهی- یادگیری و ارتقاء مهارت­های علمی دبیران درس تفکر و سبک زندگی پایه­های هفتم و هشتم، با هدف دستیابی به شیوه­های نوین تدریس، دوره آموزشی "بررسی، تحلیل و روش تدریس تفکر و سبک زندگی پایه های هفتم و هشتم دوره اول متوسطه و بازآموزی مبانی علمی " برای دبیران درس مذکور برگزار می­‌شود.   

وی گفت: توانمندسازی همکاران و بهبود کیفی فعالیت­های تفکر و پژوهش و آموزش­های مهارتی مرتبط با سبک زندگی از ضروریات مهم برگزاری این دوره است تا فرصتی مطلوب برای به روز رسانی نگرش حرفه­ای دبیران مذکور فراهم آید.

هاشمی افزود: مخاطبین این دوره می­بایست با مراجعه به سامانه Ltms  در این دوره ثبت نام و با بهره برداری از محتوای بارگذاری شده در آزمون پایانی شرکت نمایند.

هاشمی اظهار امیدواری کرد بهره برداری مطلوب همکاران از محتوای ارائه شده،  منتج به دستیابی و کاربست روش­های جدید تدریس مبتنی بر شرایط روز جامعه شود تا کیفیت بخشی روند آموزش این درس را بیش از پیش نظاره­گر باشیم.  

 

به اشتراک بگذارید :