9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ ۱۳:۳۴:۳۷
کد مطلب:  1537313
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم؛
دیدار رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان با مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان

مسعود گل شیرازی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم با محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان دیدار کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌ عمومی اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در سیزدهمین روز از اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ و به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ، مسعود گل شیرازی رئیس اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان و مجتبی ملا احمدی عضو شورای آموزش و پرورش استان با حضور در دفتر محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان ضمن تبریک هفته معلم با وی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که سید محمد میرپور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان ومحمد قندهاری مشاور مدیر کل در شناسایی و جذب خیرین در آموزش و پرورش نیز حضور داشتند، مبلغ یازده میلیارد و پانصد میلیون ریال توسط اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان جهت خرید تبلت برای دانش آموزان نیازمند به حساب آموزش و پرورش استان واریز شد .

همچنین مجتبی ملا احمدی عضو شورای آموزش‌وپرورش استان تعداد یکصد دستگاه تبلت را جهت اهدا به دانش آموزان نیازمند در اختیار اداره کل آموزش و پرورش استان قرار داد.

لازم به ذکر است اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، کمک‌های قابل توجهی را در جهت تهیه و تامین اقلام بهداشتی و خرید شیرهای پدالی مدارس در اختیار آموزش و پرورش استان اصفهان قرار داده است.

به اشتراک بگذارید :