28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ ۱۰:۳۲:۱۰
کد مطلب:  1536391
در حاشیه مراسم تجلیل از معلمان برگزیده کل کشورانجام شد؛
اهدای اولین نشان معلم سرآمد به معلمان برگزیده شهرستان‌های استان تهران

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حاشیه مراسم تجلیل از معلمان برگزیده کل کشور، اولین نشان معلم سرآمد را به معلمان برتر شهرستان‌های استان تهران اهدا کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، آیین تجلیل از معلمان برتر با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و وزیر آموزش و پرورش  و مدیران و کل و معلمان برتر32 استان کشور بصورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در حاشیه این مراسم محمد صیدلو با تبریک ایام هفته معلم به همکاران فرهنگی شهرستان‌های استان تهران و آرزوی توفیق روزافزون، با اهدای اولین نشان معلم سرآمد به برگزیدگان استانی، از زحمات ایشان قدردانی کرد.

وی گفت: این نشان به پاس زحمت همکاران  برگزیده فرهنگی به ایشان اهدا می‌شود و قرار است در جلسه‌ شورای معاونین استان که به همین منظور تشکیل خواهد شد بر اساس مصوبه‌ای، دارنده این نشان از مزایای قابل توجهی بهره مند شود.

 صیدلو پویایی و نشاط در انتقال مفاهیم درسی را در کنار مهارت آموزی از جمله وظایف معلمان دانست و گفت: قطعا همکاران من در زیست بوم جدید دچار تغییرات اساسی در فرآیند آموزش شدند که مشکلات عدیده‌ای را به همراه داشته، ولی با تدبیر و پشتکار همیشگی و بهره‌گیری از مشی دلسوزانه معلمی خود، همچون گذشته بر این دشواری‌ها فائق آمدند.

 

به اشتراک بگذارید :