27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ ۰۸:۵۳:۲۰
کد مطلب:  1535939
رئیس گروه پژوهش و تحقیق اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
جشنواره معلمان مؤلف فرصت مناسبی برای دیده شدن تألیفات معلمان

رئیس گروه پژوهش و تحقیق اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و مسئول هماهنگی‌های کمیته داوران اولین جشنواره معلمان مؤلف، از چگونگی روند داوری آثار سخن گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و به نقل از پانا، فهمیه یاری رئیس گروه پژوهش و تحقیق اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: اغلب تألیفات و مقالات معلمین به عنوان گروه‌های علمی جامعه دیده نمی‌شود، اگرچه که همیشه اثر‌بخشی خود را دارند، اما این جشنواره برای اولین بار این فرصت را به معلمین داد تا آثار و تألیفات آنها پررنگ تر دیده شود.

وی در تشریح روند داوری آثار تصریح کرد: بیش از ۳۰ داور، در دبیرخانه این جشنواره حضور دارند که اکثریت آنها از اعضای هیئت علمی و مدرسین دانشگاه‌ها هستند و با مدرک دکترای تخصصی ما را همراهی کردند.

یاری گفت: همچنین تا کنون بیش از ۴۰۰ اثر به دبیرخانه رسیده است، بر اساس بیست طبقه دسته‌بندی شده که بر اساس آن حدود ۲۰۰ کتاب در مرحله اول به داوران ارسال می‌شود. فرم‌های داوری بر اساس مؤلفه‌های استاندارد برای اولین بار توسط همکاران داور طراحی شده و برای این جشنواره استفاده می‌شود.

 

به اشتراک بگذارید :