22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ ۰۸:۳۱:۰۶
کد مطلب:  1535877
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
جشنواره معلمان مؤلف بستری به سوی ارتقاء دانش و سطح فرهنگ مکتوب جامعه فرهنگیان

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، از روند داوری آثار اولین جشنواره معلمان مؤلف، در دبیرخانه این جشنواره بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به نقل از پانا، در این بازدید سید‌مجتبی هاشمی در خصوص اهمیت برگزاری این جشنواره گفت: تلاش ما بر این بود که در فرآیندی که در این جشنواره اتفاق می‌افتد بتوانیم وظیفه مهم شناسایی و معرفی فرهنگیان مؤلف را به خوبی به انجام رسانده، چرا که این امر مطالبه‌ای به‌جا از سوی فرهنگیان است. همچنین کمک به سمت ارتقاء دانش و سطح فرهنگ مکتوب جامعه فرهنگیان، جامعه‌ای که در حوزه‌ تعلیم و تربیت صاحب فکر، اندیشه و تفکر است که به طور کلی استفاده از این فرآیند با استفاده از فرهنگ مکتوب قابل انتقال است.

وی در تأکید بر توسعه فرهنگ تکریم و قدرشناسی میان فرهنگیان عنوان کرد: حفظ استقلال و هویت فرهنگی در بین معلمین، همچنین تکریم و قدرشناسی از پدیدآورندگان کتب در بین فرهنگیان از اهداف برنامه‌ریزی شده این جشنواره است.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، افزود: یکی از تلاش‌های صورت گرفته در این جشنواره این است که، تمامی همکاران در سطح مدارس و مناطق آموزش‌ و پرورش و همچنین بازنشتگان فرهنگی در آموزش‌ و پرورش که زحمت کشیده‌اند بتواند در این جشنواره شرکت کنند.

وی ادامه داد: امیدوار هستیم که با برنامه‌ریزی و همکاری‌های مطلوبی که در حوزه وزارت آموزش و پرورش و حوزه اجرا در سطح شهرستان‌های‌ استان تهران اتفاق افتاده است، فرآیندهای برگزاری این جشنواره ارزشمند به بهترین شکل پیش برود.

 

به اشتراک بگذارید :