28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ ۰۸:۱۸:۵۷
کد مطلب:  1535697
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران:
نود درصد نوآموزان در دوره پیش‌دبستانی ثبت نام شده‌اند

معاون آموزش ابتدایی اداره کل شهرستان‌های استان تهران گفت: نود درصد نوآموزان را در دروه پیش دبستانی ثبت نام شدند و رتبه اداره کل دراین زمینه رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است

به گزارش اداره اطلاع ‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، غلامرضا بختیاری  گفت: معاونت آموزش ابتدایی برنامه‌های متنوعی را به منظور افزایش سطح پوشش نوآوزان اجرا کرده است که از جمله آن‌ها؛ برگزاری وبینار آموزشی ویژه‌ی معاونین آموزشی مناطق و کارشناسان گروه‌های آموزشی  و بازدید مستمر مناطق و برگزاری جلسات هماهنگی قطبی و بررسی و رصد  مستمر ثبت نام‌ها بوده‌ است.

وی گفت: شوراهای آموزش و پرورش استان و مناطق با حضور سایر نهاد‌های ذیربط تشکیل شده‌اند و به این ترتیب هماهنگی‌های لازم بین دستگاه‌های مرتبط با پیش دبستانی انجام گرفته است.

این مقام مسوول همچنین از تولید محتوای آموزشی با کمک اعضای کارگروه های مناطق  خبر داد و افزود : بیش از 7 هزار پک آموزشی کتب آموزش پیش دبستانی برای نوآموزان مناطق ارسال شده است و کتب چرخ فلک 1 و 2 و باغ قرآن  ارتقای محتوایی داشته.

بختیاری با اشاره به اینکه  یک هزار 52  نفر نوآموز در حال تحصیل در کلاس‌های آموزش گویا هستند خاطرنشان کرد:  جشنواره  شادانه، طرح شاد نوروزی، به صورت مجازی، در 21منطقه آموزشی به میزبانی شهرستان رباط کریم در تاریخ 18/12/99 با حضور کلیه‌ی مسئولین مناطق برگزار شد.

وی در پایان با تاکید بر آمادگی این معاونت در جهت ارتقای سطح پوشش پیش‌دبستانی در سال پیش رو باتوجه به تجربیات سال‌های قبل ، زمینه را برای پوشش صددر صدی نوآموزان پیش دبستانی با همکاری مناطق و مدارس آماده دانست.

 

به اشتراک بگذارید :