3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ ۰۷:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1535663
شفیع پور درجلسه مسئولین سوادآموزی آموزش و پرورش شهر تهران عنوان کرد:
نیمسال اول1400 زمان نظارت،ارزشیابی تحصیلی وبرنامه‌ریزی برای سال تحصیلی جدید است

.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، جلسه مسئولین سوادآموزی شهر تهران از طریق شبکه پیام رسان شاد برگزار گردید.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش شهر تهران در ابتدای جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، شبهای قدر را بهترین زمان برای دعا و نیایش خواند و ایام شهادت امیرالمومنین را تسلیت گفت و آرزوی خودسازی و تعالی روحی و اخلاقی را برای همه نمود

وی با اشاره به هفته گرامیداشت معلم و روز 12 اردیبهشت که مصادف است با شهادت فیلسوف متفکر شهید مطهری گفت: موتور محرکه پیشرفت و توسعه هر کشور معلمان هستند و معلم به هر میزان که قدربیند بر صدرنشیند به همان میزان به توسعه و پایداری کشور کمک می‌شود. شفیع پور گفت امیدوارم توفیق معلم بودن از ما سلب نشود.

شفیع‌پور افزود: یازدهم اردیبهشت مطابق تقویم جهانی روز کارگر است و این قشر ستون فقرات تولید و معیشت جامعه هستند. تقارن روز کارگر با هفته معلم، تقارنی میمون و خجسته است. ارتباط کار حوزه معاونت سوادآموزی با حوزه کارگری رابطه‌ی نزدیک و تنگاتنگ دارد. مطابق جامعه آماری و جامعه هدف سوادآموزی عمده سوادآموزان متعلق به قشر ارزشمند و زحمتکش کارگری است.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش شهر تهران افزود: به هر میزان ما کمک کنیم به باسوادی و افزایش مهارت سوادآموزان، به همان میزان کمک کرده‌ایم به ارتقاء کیفیت زندگی و سطح معیشت آنان.

شفیع پور ضمن اعلام تاسف به دلیل عدم امکان برگزاری جلسه حضوری و تشکر از زحمات ارزشمند همه همکاران حوزه سوادآموزی شهر تهران از آنان خواست تا در نیمسال اول 1400 نسبت به نظارت، برنامه‌ریزی و ارزشیابی تحصیلی (آزمون‌ها) اهتمام لازم را به عمل آورند؛ وی این زمان را بهترین فرصت برای برنامه‌ریزی و پیش بینی مقدمات لازم برای راه اندازی مراکز یادگیری محلی دانست.

در ادامه جلسه میلانی و انصاری روسای ادارات سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران مطالبی در حوزه کاری خود اعلام نمودند و از مسئولین مناطق درخواست کردند تا با دقت نسبت به انجام امور محوله اهتمام نمایند.

به اشتراک بگذارید :