3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ ۰۸:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1534161
محسن بیگی در آیین اختتامیه سفیران سلامت دانش آموزی شهر تهران بیان نمود
دانش آموزانی که فعالیتهای داوطلبانه ومشارکت درفعالیتهای فوق برنامه درمدارس دارند درآینده مدیرانی موفق خواهند شد

پنجمین آیین اختتامیه سفیران سلامت دانش آموزی شهر تهران در منطقه 4 برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، پنجمین آیین اختتامیه سفیران سلامت دانش آموزی شهر تهران به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد و در اندیشکده تحول آموزش و پرورش منطقه ۴برگزار شد.

این مراسم با حضور محمد محسن بیگی؛ مدیر کل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش وپرورش، اعظم گودرزی؛ رئیس گروه برنامه ریزی و آموزش سلامت و تغذیه وزارت متبوع، حسن محمدی؛ معاون تربیت بدنی و سلامت، و منصور سیف؛ رئیس سلامت اداره کل شهر تهران و محمدحسین لونی؛ مدیر آموزش و پرورش منطقه ۴و در اندیشکده تحول آموزش و پرورش منطقه ۴و درفضای مجازی و در بستر شبکه شاد برگزار شد.

محمد حسین لونی؛ مدیر آموزش و پرورش منطقه ۴ضمن تبریک ایام پربرکت ماه مبارک رمضان و خیر مقدم به میهمانان به اهمیت موضوع سلامت جسمی و روحی و نهادینه شدن فرهنگ سلامت در بین اقشار جامعه به خصوص دانش آموزان تاکید کرد.

محمد محسن بیگی؛ مدیر کل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش وپرورش با تبریک هفته سلامت و با اشاره به موضوع سلامت که هیچ زمانی بدون اهمیت نبوده و خداوند بستر سعادت انسان را بر دو مبحث سلامت و عدالت بنا نهاده است، گفت: دانش آموزانی که فعالیت های داوطلبانه و مشارکت در فعالیت های فوق برنامه در مدارس دارند در آینده مدیرانی موفق خواهند شد.

در ادامه این مراسم حسن محمدی؛ معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به کمبود متخصص و مراقب سلامت در سطح مدارس کشور، نقش سفیران سلامت دانش آموزی را در جهت ارتقاء فرهنگ سلامت عمومی جامعه مهم تلقی کرد.

در این وبینار منصور سیف؛ رئیس اداره سلامت آموزش و پرورش شهر تهران از تشکیل کارگروه های مختلف خصوصا، کارگروه سفیران سلامت شهر تهران از ابتدای سال تحصیلی خبر داد و به تشریح عملکرد و دستاوردهای این کارگروه پرداخت.

در حاشیه این مراسم از سرود سفیران سلامت کاری از گروه هنری ترنم جان و به سفارش کارگروه سفیران سلامت شهر تهران رونمائی شد.

 

در پایان این برنامه از تعدادی از مراقبان سلامت برتر شهر تهران و سفیران سلامت برگزیده تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :