28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ ۱۲:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1531037
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به مناسبت ایام بزرگداشت مقام معلم

محمد اعتدادی در پیامی ایام بزرگداشت مقام معلم را به همکاران فرهنگی تبریک گفت .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در پیامی ایام بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفت.متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

((من علّمنی حرفا فقد صیّرنی عبدا))

" زبوسیدنی های این روزگار یکی هم بود دست آموزگار"

درود و سلام بر پیام آوران نور و انسانیت، مردان و زنانی که خالصانه و با تمام وجود دستمان را گرفتند تا با آرامش از پیچ و خم های مسیر بگذریم، راه را نشان دادند تا در چاه نیفتیم، همراهی مان کردند تا گمراه نگردیم و امروز هر که هستیم و به هرجا رسیده ایم وامدار سرچشمه نگاه محبت آمیز و خرمن علم و معرفت این صبوران بی ادعا هستیم.

 عزیزانی که در دوره شیوع ویروس کرونا با وجود تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی، متعهدانه آموزش را به خانه‌ها بردند تا سهم دانش‌آموزان از کرونا به جای اضطراب، شوق یادگیری و ارتباط با همکلاسی باشد و  در  این شرایط خاص همچون کادر درمان عاشقانه ایثارگری کردند.

اینجانب بر خود لازم می دانم ضمن  گرامیداشت یاد و خاطره استاد گرانقدر شهید مرتضی مطهری، شهدای فرهنگی و خصوصا همکارانی که بر اثر بیماری کرونا دارفانی را وداع گفتند، محضر تک تک فرهنگیان عزیز، معلمین فرهیخته و باصفای استان عالم پرور و فرهنگ مدار اصفهان، ارادت و تبریک ویژه خویش را همراه با تقدیر و قدرشناسی تقدیم  نمایم.

 امیدوارم با همت و تلاش والای همه فرهنگیان عزیز ، اساتید و معلمان فرهیخته به سوی جامعه ای پویا و با نشاط گام برداریم تا فردایمان بهتر از امروز رقم بخورد. 

تلاش مشفقانه و مخلصانه امروز معلمان، فرزندانمان را برای ساختن و اداره کردن هر چه بهتر جامعه اسلامی و انسانی و تحقق آرمان ها و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری آماده خواهد نمود.
با آرزوی سلامتی و نشاط برای همه عزیران فرهنگی

محمد اعتدادی

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان
 

به اشتراک بگذارید :