11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ ۰۹:۱۴:۲۷
کد مطلب:  OSInNwHi
دبیرخانه شورای آموزش و پرورش:
جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران برگزار شد

دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 95 با حضور اعضا در اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، دراین جلسه پس از ارائه گزارش مصوبات قبلی توسط رییس اداره مشارکت ها 5 دستور جلسه قرائت شد.

بر همین اساس در خصوص برنامه ریزی برای تعمییر و تجهیز و بهسازی و زیبا سازی محیط مدارس در فصل تابستان با مشارکت مردم و برنامه ریزی در جهت استفاده از همکاری دستگاهها ی اجرایی اعم از آب، برق، گاز، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

همچنین، مهدی نیکبخت، مدیر آموزش و پرورش قرچک گزارش شورای آموزش و پرورش قرچک ارائه داد و در خصوص مدارس قلع و قمعی در استان راهکارهایی ارائه شد.

در ادامه، گزارشی اجمالی از سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان در سال 94 و عملیات سنجش در سال 95 توسط شهناز کریمی، رئیس اداره استثنایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ارائه شد.

در پایان کوروش رومیانی، رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن ارائه گزارش از فعالیت انجمن اولیاء و مربیان در سال گذشته، برنامه های عملیاتی سال جاری را تشریح کرد.

به اشتراک بگذارید :