21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ ۱۰:۵۵:۰۶
کد مطلب:  1526239
در اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد؛
اختتامیه طرح کوچ با رویکرد ترویج سبک زندگی سالم

اختتامیه طرح کنترل وزن و چاقی دانش آموزان (کوچ) با رویکرد ترویج سبک زندگی سالم در اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در هفتمین روز از اردیبهشت ماه 1400، اختتامیه طرح کنترل وزن و چاقی دانش آموزان (کوچ) با رویکرد ترویج سبک زندگی سالم به صورت مجازی با حضور جعفری مدیرکل دفتر تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی وزارت آموزش و پرورش ، محمد اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، شورای معاونین و روسای ادارات تربیت بدنی و سلامت این اداره کل، شورای معاونین و کارشناسان سلامت و تربیت بدنی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد . 

در این جلسه که به صورت ویدیو کنفرانس و پخش همزمان از شبکه دانش آموزی شاد انجام گرفت،علاوه بر، جعفری مدیرکل دفتر تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی وزارت آموزش و پرورش، اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان، آذرکیوان امیرپور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان،علی نیکخواه و رسول حسینی مدیران ادارات آموزش و پرورش فریدونشهر و ناحیه شش اصفهان در مورد چگونگی اجرای طرح کوچ درحوزه مدیریت خود صحبت کردند .

همچنین کلیشادی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رابطه با راهکارهای پیشگیری از چاقی کودکان و نوجوانان خصوصا درایام کرونا صحبت کرد .  
 

به اشتراک بگذارید :