8 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ ۱۲:۴۰:۴۶
کد مطلب:  1525069
معاون آموزش متوسطه استان خبر داد؛
اعلام حذفیات و بارم بندی سئوالات امتحانات خرداد 1400

معاون آموزش متوسطه استان آذربایجانشرقی در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه براساس تصمیم وزارت آموزش و پرورش امتحانات پایه های نهم و دوازده بصورت حضور خواهد بود از جزئیات بارم بندی و حذفیات کتب درسی برای امتحانات 1400 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی عاشور اکرمی در گفتگو با خبرنگاران گفت: براساس تصمیم وزارت آموزش و پرورش امتحانات پایه های نهم و دوازدهم در کلیه وضعیتهای کرونایی با مجوز ستاد مقابله با این بیماری بصورت حضوری خواهد بود.

معاون آموزش متوسطه استان ادامه داد: بارم بندی سئوالات و حذفیات دروس امتحانی خرداد 1400 براساس جداول پیوستی از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام شده است.

وی با بیان اینکه ملاک عمل برای مجموعه جداول پیوستی است گفت: غیر از این جدول ها هیچ منبع دیگری مورد تایید مجموعه نبوده و دانش آموزان و همکاران صرفا این منابع را مد نظر داشته باشند.

عاشور اکرمی همچنین یادآور شد: در این منابع حذفیات ( مطالعه آزاد ) نیز مشخص شده و در پایه دوازدهم و نهم ، مطابق این بارم ها ، سوال طرح خواهد شد .

اکرمی با تاکید بر اینکه در پایه های داخلی هم حتما این بارم ها مد نظر باشند اظهار کرد:  بارم هایی در گروه های مدارس دیده می شود که جعلی هستند و به هیچ وجه مورد تایید ما نیست.

وی در پایان گفت: در کل کشور مبنا بارم بندی وضعیت قرمز هست و این شیوه عمل در تمامی وضعیتهای کرونایی اعمال خواهد شد./ابراهیمی

 

جهت دریافت ریز اطلاعات بارم بندی اینجا را کلیلک کنید

 

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :