3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ ۱۱:۲۰:۳۶
کد مطلب:  1522327
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
 اتمام فرآیند بارگذاری شاخص‌های ملی ارزیابی عملکرد (جشنواره شهید رجائی) در سامانه مدیریت عملکرد سازمانی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: فرآیند گزارش سازی از  شاخص‌های ارزیابی حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی مرتبط با جشنواره ملی شهید رجائی انجام پذیرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت: هر سازمان و نظامی به منظور آگاهی یافتن از میزان کیفیت و مطلوبیت برنامه‌ها، اقدامات و فعالیت‌های خود نیاز به ارزیابی و بررسی آنها دارد. این مساله دارای نقش بسیار مهمی در شناخت، تهیه و توزیع منابع و امکانات و نیروی انسانی در زیر مجموعه بوده و می تواند بسیاری از مشکلات و ناهمخوانی های نظام های اداری را برطرف سازد.

وی یادآور شد: به همت مجموعه معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل، فرآیند گردآوری و گزارش سازی از  فعالیت‌های صورت گرفته در سال گذشته و در حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی مرتبط با هفت شاخص عمومی جشنواره ملی شهید رجائی انجام پذیرفت، و مستندات مربوطه در سامانه مدیریت عملکرد سازمانی بارگذاری شد.

خاطر نشان می‌شودد فرایند ارزیابی شاخص‌های پرورشی و فرهنگی در سامانه  مدیریت عملکرد سازمانی "تسما" از اسفندماه 1399 با 141 شاخص آغاز شده و تا 24 اردیبهشت 1400سال جاری ادامه دارد.
 

به اشتراک بگذارید :