25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1520789
در معاونت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد :
اجرای کارگاه آموزشی و مسابقه تجلی آیات نماز در زندگی

با حضور معاون سواد آموزی و مشاور استاندار و رئیس ستاد اقامه نماز استان جلسه هماهنگی اجرای کارگاه آموزشی و مسابقه تجلی آیات نماز در زندگی در محل ستاد اقامه نماز استان برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با حضور نسرین باباپور ،معاون سواد آموزی ، مهران برنجی زاده ، رئیس اداره دوره های سواد آموزی و حجه الاسلام رنجبر ، مشاور استاندار و رئیس ستاد اقامه نماز استان جلسه هماهنگی اجرای کارگاه آموزشی و مسابقه تجلی آیات نماز در زندگی در محل ستاد اقامه نماز استان برگزار شد .

باباپور ، معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در دیدار با حجت الاسلام رنجبر . مشاور استاندار و  رئیس ستاد اقامه نماز استان ضمن تبیین اهداف و برنامه های معاونت سوادآموزی استان به ویژه کسب مهارت خواندن قرآن و اقامه صحیح نماز ، بهره گیری و استفاده از ظرفیت و پتانسیل ستاد اقامه نماز استان را در خصوص مدیریت ترویج و توسعه فرهنگ نماز به ویژه در اجرای طرح "نماز کلید بهشت" از اقدامات موثر برشمرد.

در ادامه  حجه الاسلام رنجبر با توجه به ایام ماه مبارک رمضان ، فعالیت های کاربردی در ستاد اقامه نماز را گردآوری مجموعه تفسیرصوتی آیات نماز در قرآن با بیان حضرت حجت الاسلام و المسلمین قرائتی برشمرد وآمادگی خود را جهت اجرای این برنامه در حوزه معاونت سوادآموزی اعلام نمود .

این طرح در قالب یک دوره آموزشی و مسابقه تحت عنوان تجلی آیات نماز در زندگی برای آموزش دهندگان و سوادآموزان دوره انتقال با مشارکت ستاد اقامه نماز استان برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :