18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ ۰۹:۲۱:۴۵
کد مطلب:  OF0Okthh
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک:
آزمون سراسری سال 95 در 12 حوزه شهرستان قرچک برگزارمی شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک از برگزاری آزمون سراسری سال 95 در 12حوزه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: آزمون سراسری سال 95 در روزهای پنجشنبه و جمعه بیست و چهارم و بیست و پنجم تیرماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.

نیکبخت تصریح کرد: آموزش و پرورش شهرستان قرچک با تشکیل ستاد برگزاری آزمون سراسری و جلسات مستمر با آمادگی مطلوب و منظم این آزمون را برگزارخواهد نمود.

وی خاطر نشان کرد: این آزمون در هنرستان های کمال،فاطمیه،موثق پورو دبیرستان نمونه دولتی علی ابن موسی الرضا (ع) در تاریخ های ذکر شده و در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهدشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک با اشاره به تعداد داوطلبان شرکت کننده در آمون سراسری سال 95 در این شهرستان افزود: تعداد کل داوطلبان آزمون سراسری در قرچک 2092نفر است که از این تعداد 1332 نفراز داوطلبان زن و 760نفر از داوطلبان را مرد تشکیل می دهد و امسال تعداد شرکت کنندگان دختر بیشتر از پسران است.

وی ادامه داد: درگروه ریاضی و فنی 162 داوطلب زن و 220داوطلب مرد،گروه ادبیات و علوم انسانی 316نفررا زن و 172 نفر مرد،گروه آزمایشی هنر در مجموع زن و مرد 46 نفر،گروه آزمایشی علوم تجربی 573 نفر زن و 368نفر را مرد و در گروه زبان خارجه در مجموع 235 نفر داوطلب مرد و زن حضور دارند.

 

 

به اشتراک بگذارید :