3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ ۱۳:۴۹:۲۰
کد مطلب:  1519761
معاون پژوهش ، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستان‌های استان در جلسه ویدئو کنفرانس وزراتی:
لزوم ثبت سفارش کتب درسی در اسرع وقت

معاون پژوهش ، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: با توجه به انتقال سامانه سناد به سامانه سیدا، جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی ناشی از این جابجایی ، ثبت سفارش کتب درسی در اسرع وقت ضروری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، یوسف بهارلو در نشست ویدئو کنفرانس وزارتی با توجه به حجم سفارش کتابها و اهمیت تحویل آنها در زمان مناسب به دانش آموزان بر ضرورت دقت در تکمیل اطلاعات توسط اولیا دانش‌آموز و یا مدیر مدرسه  در سامانه تاکید کرد و گفت: در خصوص دو کتاب انتخابی (1- تفکر و سواد رسانه ای، 2- هنر ) تایید و انتخاب هر یک از این دو کتاب توسط مدیر مدرسه  در سامانه    www.irtexbook.ir , www.irtexbook.com مورد تأکید است.

 وی افزود: کاربری ورود به سامانه ، کد ملی و رمز آن سریال شناسنامه هر دانش‌آموز بوده و پرداخت هزینه کتابها به صورت اینترنتی و آنلاین است.

بهارلو تصریح کرد: با عنایت به انتقال سامانه سناد به سامانه سیدا، جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی ناشی از این جابجایی ، ثبت سفارش کتب درسی در اسرع وقت  ضروری است.

این مقام مسئول در ادامه گفت : دانش‌آموزان مشغول به تحصیل در مدارس بزرگسال و معلمان، می‌توانند برای ثبت سفارش کتاب در شهریور به آدرس  www.azad.irtexbook.ir مراجعه کنند.

 

به اشتراک بگذارید :