14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ ۰۹:۱۰:۳۸
کد مطلب:  UAQ5WAN6
مدیرآموزش و پرورش ملارد :
پروژه مهر در ملارد کلید خورد

مدیر آموزش و پرورش ملارد از ابلاغ رسمی و آغاز به کار کارگروه های پروژه مهر شهرستان ملارد خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد قادری تفرشی مدیر آموزش و پرورش ملارد در اولین جلسه ستاد پروژه مهر به تشریح وظایف کارگروه ها و تعیین مسئولین و اعضای کارگروه ها پرداخت و اذعان داشت: امسال شرح وظایف و غالب گزارش های مورد نیاز کارگروه ها به صورت یکپارچه به صورت لوح فشرده در اختیار مسئولین کارگروه ها قرار می گیرد.

وی همچنین از تهیه بسته حاوی موارد مورد نیاز مدارس جهت اجرای طرح پروژه مهر خبر داد و گفت: بسته ای در 16 صفحه رنگی به مدارس تحویل می گردد که حاوی موارد مورد نیاز کلربوک های پروژه مهر مدارس است.

مدیر آموزش و پرورش ملارد بر شاداب سازی مدارس تاکید کرد و افزود: مهمترین هدف این پروژه ایجاد فضای شاداب و مناسب در مدارس و ایجاد آمادگی لازم برای آغاز سال تحصیلی جدید است.

قادری تفرشی ضمن اشاره به کسب رتبه اول استانی در پروژه مهر شهرستان های استان تهران برای سه سال متوالی، از اعضای این ستاد در شهرستان ملارد تقدیر و تشکر کرد و ادامه داد : امیدوارم امسال نیز همکاران ضمن اجرای دقیق شرح وظایف ها، اقدام به فعالیت های خلاقانه و نوآورانه کنند.

 

به اشتراک بگذارید :