17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ ۱۳:۵۴:۱۵
کد مطلب:  1518169
پیام مدیرکل آموزش و پرورش فارس به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت

مدیرکل آموزش و پرورش فارس به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت پیامی را صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس دکتر فرهاد اسماعیلی به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت پیامی را صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

امام رضا علیه السلام می فرمایند :

(در دنیا­ چیزی بهتر از یقین و سلامتی به مردم داده نشده، شما این دو نعمت را (همیشه) از خداوند مسألت نمائید)

هفته سلامت امسال،درحالی آغازمی‌گرددکه جامعه جهانی همچنان درمواجهه با یکی از سخت‌ترین چالش‌های  قرن  بانام بیماری کرونا  می باشد.

با این ‌حال، همت بلند معلمان ،مربیان ودست‌اندرکاران نظام تعلیم و تربیت فرصت بی‌بدیلی برایارائه آموزش‌های موردنیاز براساس اهداف برنامه ملی درسی  در فضای مجازی بوجودآورد.

این فرصت در راستای ارتقای سواد سلامت دانش‌آموزان و همکاران نیزاستفاده گردید و بیش از هر زمان دیگری نقش  مهم و اساسی حوزه سلامت برای ایجاد جامعه ای بانشاط را نمایان کرد .

تلاش‌هایی که توسط مراقبین سلامت وسفیران دانش‌آموزی سلامت انجام شده  از موفق‌ترین نمونه‌های مشارکت اجتماعی دانش‌آموزان و مربیان در پیشگیری وکنترل این بیماری

می باشد.

شعار جهانی هفته سلامت در سال جاری باعنوان « جهانی عادلانه تر و سالم تر »بیانگرنیاز مبرم دنیا به مشارکت وسیع اجتماعی در سایه عدالت برای مقابله بااین بیماری و دست یافتن به جامعه ای سالم می باشد

اینجانب ضمن عرض خدا قوت و تبریک فرا رسیدن  هفته سلامت به  همکاران پرتلاش و مسئولیت پذیر  در حوزه معاونت تربیت‌بدنی وسلامت،و ارج نهادن وقدردانی از تلاش‌های ارزنده همه مدافعان، به ویژه مراقبین سلامت وسفیران سلامت دانش اموزی  در سراسر استان پهناور و همیشه سرافرازمان فارس ،ازخداوند متعال سلامت، سعادت، سربلندی وتوفیق روزافزون را برای شما و خانواده های معززتان  مسألت دارم.

دکتر فرهاد اسماعیلی

مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس

به اشتراک بگذارید :