15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ ۱۹:۴۹:۲۱
کد مطلب:  1517177
دوّمین جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان نهضت سوادآموزی برگزار شد.
جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان با دستور کار عناوین پژوهشی سال جاری ، به ریاست محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان برگزار گردید.

محمد زاده با توجه به دستور جلسه و طرح عناوین پژوهشی سال جاری ضمن تشکر از پژوهشگران و دست اندرکاران امر پژوهش سازمان گفت:پژوهش هایی که انجام می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی ، دومین جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان به ریاست محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان برگزار گردید. محمد زاده در ابتدای جلسه  با درود به روان پاک شهدا و امام شهیدان و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) گفت: امیدوارم طاعات و عبادات همکاران گرامی در این ماه عزیز مورد قبول درگاه الهی قرار گیرد.

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی عنوان کرد: ارتش جمهوری اسلامی خدمات بسیاری را در پیروزی انقلاب و همچنین تداوم آن داشته و در دوران دفاع مقدس و بعد از آن در دوران سازندگی نقش بسزایی را ایفا نموده و بنده فرارسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی این روز را تبریک عرض میکنم و همچنین خبر تاسف بار شهادت سردار حجازی جانشین سپاه قدس که موجب تاسف و تالم گردید را به حضور مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و همه دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی تسلیت عرض می کنم.

محمد زاده با توجه به دستور جلسه و طرح عناوین پژوهشی سال جاری ضمن تشکر از پژوهشگران و دست اندرکاران امر پژوهش سازمان گفت:پژوهش هایی که انجام می شود بایستی منتج به نتیجه مطلوب گردد و منجر به حل مسئله شود، پژوهش ها بایستی بتواند نتیجه بخش باشد و راهکارهایی را برای انجام مطلوب ماموریت ها و کارها ارائه دهد ، موضوعات و محتواهای پژوهشی مطلوب می تواند خیلی از مشکلات را برطرف کند .

 رئیس سازمان نهضت سوادآموزی همچنین گفت: لازم است که پیگیری شود تا در تصمیمات و اجرای برنامه ها پژوهش های انجام شده مورد استفاده قرار گیرد و در مورد عناوین پژوهشی سال جاری نیاز هست که اعضای جلسه عناوین اعلامی را بررسی و پیشنهادات خودشان را اعلام فرمایند تا موضوعات مهم و مورد نیاز بعنوان پژوهش در سال جاری مدّ نظر قرار گیرد.

شایان ذکر است در این جلسه از طرف محمد زاده ، طی حکمی احمد اسدی به عنوان مدیر کل دفتر طرح و برنامه سازمان منصوب و معرفی گردید.

به اشتراک بگذارید :