23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ ۱۰:۵۰:۰۰
کد مطلب:  1516599
از سوی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اعلام شد؛
ویژه فعالیت‌های اداره قرآن، عترت و نماز در ماه میهمانی خدا

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اجرای طرح‌ها برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان در بستر فضای مجازی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی ضمن اشاره به اینکه، ماه رمضان، ماه انس و دوستی با خدا و خلق اوست، گفت:  در راستای فعالیت‌های دینی و ارزشی که همه ساله برای دانش‌آموزان ، اولیاء و فرهنگیان عزیز دراین ماه پربرکت برنامه‌ریزی می‌شود؛ امسال نیز ویژه برنامه‌هایی جهت استفاده از فضای معنوی ماه مبارک رمضان و توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی که محور اصلی این برنامه‌هاست در استان اجرا می‌شود.

وی گفت: از برنامه‌های شاخص استان در ماه مبارک رمضان،  برگزاری و پخش محفل انس با قرآن و مراسم هیئت‌های دانش‌آموزی در سراسر کشور، مسابقه شمیم بندگی (ویژه دارالقرانها)، مسابقه تفسیر سوره حجرات است و در بستر فضای مجازی(شبکه شاد) اجرا می‌شود.

 این مقام مسئول ضمن اشاره به فضیلت های این ماه گفت: قطعا زمینه‌ساز بهره گرفتن هر چه بیشتر از این ماه، داشتن آگاهی و شناخت از فضیلت آن است و اگر کسی عظمت این ماه را به درستی درک می‌کند که بداند مهمان چه کسی است تا بتواند با شناخت بیشتر از برکات این ماه بهره‌مند شود.

هاشمی گفت: اختتامیه ششمین جشنواره مصباح الهدی نیز همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) به صورت مجازی برگزار می‌شود.

 

به اشتراک بگذارید :