11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ ۲۰:۲۵:۴۸
کد مطلب:  1515903
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس خبر داد:
جشنواره هنر و محیط زیست ویژه دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه در فارس برگزار می گردد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری باعنوان هنر و محیط زیست، ویژه دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، جهانبخش بانشی گفت: به منظور ترغیب دانش آموزان به مقوله حفاظت از محیط زیست ، اولین جشنواره فرهنگی هنری هنر و محیط زیست در فارس برگزار می گردد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال آثار تا پایان اردیبهشت ماه 1400 است گفت: آدرس سامانه دریافت آثار http://eform.farsedu.ir/5747 و حداکثر حجم برای بارگذاری اثر 60 مگابایت می باشد.

بانشی افزود: رشته های این جشنواره شامل انیمیشن ، طراحی و تولید عروسک دستکشی ، طراحی پیکسل ، طراحی لوگو می باشد.

وی گفت: داوری آثار دانش آموزان به تفکیک رشته صورت خواهد گرفت. 

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس ادامه داد: ضوابط تخصصی رشته ها براساس کتاب راهکارنامه و شیوه نامه فرهنگی هنری فردا می باشد .

بانشی با تاکید بر اینکه اثر باید توسط خود دانش آموز و برای این جشنواره خلق شده باشد گفت:  شناسنامه اثر وفق شناسنامه آثار جشنواره فرهنگی هنری فردا اقدام شود .

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس افزود: موارد مورد نیاز به همراه شناسنامه اثر ، طراحی و ساخت عروسک دستکشی، تصویر اثر به همراه فیلم آماده سازی ( حداکثر 3 دقیقه ) و شناسنامه اثر ، طراحی پیکسل و طراحی لوگو، تصویر اثر به همراه شناسنامه اثر می باشد.

خاطر نشان میشود: برگزاری این جشنواره با استناد به تفاهم نامه منعقد شده معاونت پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش و پرورش فارس با اداره کل حفاظت محیط زیست استان است

 

 

 

به اشتراک بگذارید :