17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1515795
اعلام اسامی برگزیدگان اولین جشنواره روایت عاشقی (خاطره گویی پدربزرگها و ایثارگران برای نوادگان)

اسامی برگزیدگان اولین جشنواره روایت عاشقی (خاطره گویی پدربزرگها وایثارگران برای نوادگان ) انتخاب ومعرفی شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسین میرزایی رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران در رابطه با جشنواره مذکور اظهار داشت: این جشنواره برای اولین بار، با همکاری  اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش وپرورش استان و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان در بین دانش آموزان مدارس ابتدایی شاهد برگزار گردید.

رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش وپرورش استان اجرای این جشنواره را  در راستای برنامه های کنگره 3535 شهید استان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت و تکریم از ایثارگران و انتقال فرهنگ ایثار و جهاد و مقاومت و تقویت حس مسوولیت پذیری برای دانش آموزان و نسل نوجوان ذکر نمود.

لازم به ذکر است جمع  آوری خاطرات ایثاگران، آشنایی دانش آموزان با فرهنگ ایثار ومقاومت، تقویت خود باوری ومسوولیت پذیری وایجاد ارتباط صمیمی بین ایثارگران و نوادگان آنها از دیگر اهداف این برنامه بود.

میرزایی همچنین ضمن تشکر از اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس به جهت همکاری وحمایت از اجرای این برنامه اعلام داشت: مراسم تجلیل از برگزیدگان  در هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار خواهد شد.

 اسامی دانش آموزان برگزیده به شرح ذیل می باشد:

به اشتراک بگذارید :