17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ ۱۲:۴۸:۰۰
کد مطلب:  1515687
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان؛
جلسه ستاد ثبت نام دانش آموزان استان زنجان برگزار شد

جلسه ستاد ثبت نام دانش آموزان استان زنجان در سال تحصیلی جدید در محل سالن شهید تجلی اداره کل با حضور مدیرکل و سایر اعضای ستاد ثبت نام برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری در جلسه ستاد ثبت نام مدارس استان زنجان، فرآیند ثبت نام دانش آموزان را به عنوان یکی از مسائل اصلی در جهت جلب رضایت مخاطبین قلمداد کرد و گفت: از تمام ظرفیت ها در جهت کاهش چالش های پیش رو در حوزه ستاد ثبت نام استفاده خواهیم کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان ضمن اشاره به شرایط حساس کنونی با توجه به شیوع ویروس کرونا و فشار بر اقشار آسیب پذیر؛ بر ضرورت نظارت کامل بر روند ثبت نام در ابعاد مختلف از جمله مالی تاکید کرد.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد جلسات هدایت تحصیلی برای راهبردی فرایند هدایت تحصیلی به صورت منظم در تمامی مناطق و نواحی برگزار گردد.
مظفری در پایان تاکید کرد: ضرورت دارد دوره آموزشی در خصوص نحوه ثبت نام دانش آموزان، برای همکاران در اسرع وقت انجام شود.
تشکیل جلسه در مناطق جهت هماهنگی بیشتر، نظارت دقیق بر روند ثبت نام و رعایت زمانبندی ثبت نام از دیگر موارد مطرح شده توسط مدیر کل در این جلسه بود.
 

شایان ذکر است اعضای ستاد ثبت نام نیز در ادامه جلسه پیشنهاداتی را در خصوص کیفیت بخشی به روند ثبت نام دانش آموزان در سال جدید ارائه دادند.

به اشتراک بگذارید :