3 ذیقعده 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ ۱۲:۰۴:۱۰
کد مطلب:  1515557
اعلام زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم
مدیر کل امور شاهد و ایثارگران زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور شاهد وایثارگران وزارت آموزش‌وپرورش، محمدرضا رزاقی در خصوص ثبت‌نام مدارس شاهد گفت: پیرو جلسه ستاد مرکزی شاهد وزارت آموزش و پرورش، بازه زمانی ثبت نام پایه های ورودی اول ابتدائی، هفتم و دهم مشخص شد

وی در خصوص زمان پیش ثبت نام افزود: پیش ثبت‌نام مدارس شاهد به صورت الکترونیکیدرسراسر کشور به ترتیب

 پایه اول ابتدایی از اول خرداد ماه  تا 25 خرداد

 پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از 22خرداد ماه لغایت 15 تیر ماه

و‌ پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از اول تیر شروع و تا 25 تیر انجام خواهد شد.

رزاقی با توجه به تسهیلاتی که در جهت رفاه حال خانواده های محترم در امر ثبت نام فرزندان از سوی اداره کل شاهد در سال های اخیر به ویژه با توجه به شیوع ویروس کرونا در نظر گرفته افزود: « خانواده های محترم می توانند با ورود به سامانه سجا به نشانی  saja.medu.ir   نسبت به پیش ثبت نام فرزندان خود در پایه های اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم، اقدام نمایند.

 بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر،  دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌اند با اطلاع رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام به مدرسه مراجعه خواهند نمود.

مدیرکل شاهد با تاکید بر اینکه ثبت نام در مدارس شاهد فقط از طریق سامانه سجا به نشانیsaja.medu.ir انجام می شود، گفت: متاسفانه عده ای فرصت طلب در فضای مجازی از طریق سایت های متفرقه نسبت به ثبت نام دانش آموزان اقدام می کنند که از نظر این اداره کل وجاهت قانونی ندارد، لذا اولیای محترم دانش آموزان مراقب باشند.

وی همچنین زمان پیش ثبت نام دانش آموزان میان پایه مدارس شاهد که به صورت حضوری در مدارس انجام خواهد شد را از اول  تا دهم مرداد اعلام کرد.

وی ادامه داد: امیدواریم مدیران محترم و همچنین خانواده های گرامی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی جهت پیشگیری از گسترش بیماری کرونا بتوانند در کمال آرامش ثبت نام دانش آموزان عزیز را طبق روال سال‌های گذشته در زمان‌های مقرر به انجام برسانند .

به اشتراک بگذارید :