28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ ۱۱:۰۶:۱۷
کد مطلب:  1515449
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به مناسبت روز ارتش

محمد اعتدادی در پیامی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران راتبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مدیرکل آموزش و پرورش درپیامی  29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی را تبریک گفت.متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتش سرافراز جمهوری اسلامی ایران که با هوشمندی و شجاعت فرماندهان و پرسنل متعهد خود در کوران انقلاب اسلامی سرافرازانه به آغوش ملت بازگشت، در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی شایستگی و قابلیت های ارزنده خود را بیش از پیش نمایان ساخت و هر روز برگ زرین دیگری بر کتاب افتخارات خود افزود و هرگز در مقابل تهدیدها و تحریم های ضد انقلاب داخلی و کشورهای بیگانه قامت خم نکرد و با صلابت به رسالت خطیر خویش عمل نمود .
امروز که به این کارنامه روشن نگاه می کنیم نقش آفرینی ارتش را در دفاع مقدس در حفاظت از مرزهای زمینی ، دریایی و هوایی کشور ، در مقابل گروهک های ضد انقلاب در مراحل بازسازی و آبادانی کشور و در پایبندی فداکارانه به آرمان شهیدان و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مد ظله العالی و فرماندهی کل قوا مشاهده می کنیم. به طوری که برخی کشورهای تا دندان مسلح همسایه و حتی ابرقدرت های مهاجر و متجاوز به منطقه ما از ارتش ومجموعه نیروهای مدافع کشور و انقلاب اسلامی هراسی هولناک برجان دارند و هر روز به دلیلی برای خوی متجاوز خود بهانه می تراشند.

 این ارتش سربلند اکنون به حدی از خودکفایی مدیریتی و تسلیحاتی و امکاناتی رسیده که خود را در ردیف پیشرفته ترین و قوی ترین ارتش های دنیا قرار داده است که مایه مباهات مردم مسلمان و انقلابی ایران و همه آزادی خواهان و مدافعان عدالت در سراسر جهان است . اینجانب به سهم خویش با تقدیر از مجاهدت های عموم برادران ارتشی ، این روز  را به عزیزان ارتشی تبریک عرض می نمایم و توفیق روز افزون ارتش جمهوری اسلامی ایران را در انجام همه رسالت هایی که بر عهده دارند از پیشگاه خداوند کریم آرزومندم.

محمد اعتدادی
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان
 

به اشتراک بگذارید :