11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ ۰۸:۵۳:۵۱
کد مطلب:  1513813
اطلاعیه مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش؛
اعلام اسامی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1399

از سوی مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش، اسامی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1399، روز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، با عنایت به برگزاری آزمون استخدام پیمانی سال 1399 ، از سوی مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش، اسامی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1399، روز دوشنبه ۲۳فروردین ۱۴۰۰اعلام خواهد شد.

بر اساس این گزارش، درخصوص نتایج یک برابر ظرفیت آزمون مذکور؛ قبول شدگان مکلفند، به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت های عمومی گزینش،گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایش و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره های مهارت آموزی) با توجه به موارد ذکر شده در اطلاعیه،  اقدام نمایند.

بر این اساس، داوطلبان در صورت هر گونه ابهام درخصوص نتایج نهایی آزمون، می ­توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور،  به نشانی: www.sanjesh.orgاقدام و یا در ساعات اداری با شماره تلفن: 42163 با پیش شماره 021 تماس بگیرند.

متن کامل «اطلاعیه اعلام اسامی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1399 وزارت آموزش و پرورش» را از اینجا دانلود کنید.

به اشتراک بگذارید :