21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۱۲:۳۷:۵۲
کد مطلب:  1512147
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
شیوه نامه جشنواره "معلمان مولف" به ادارات آموزش و پرورش استان ابلاغ شد

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش خراسان رضوی از ابلاغ شیوه نامه جشنواره "معلمان مولف" به ادارات آموزش و پرورش استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، علی ابری اول با بیان اینکه در راستای افزایش مشارکت نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی و مدرسه و معلمان و دانش آموزان در رشد و تعالی کشور در عرصه های دینی، فرهنگی، اجتماعی در سطح محلی و ملی به عنوان نهاد مولد سرمایه انسانی،فرهنگی، اجتماعی و معنوی و همچنین تقویت شایستگی های حرفه ای و اعتقادی مدیران و معلمان و فراهم آوردن ساز و کارهای اجرایی برای مشارکت فعال و موثر ایشان در برنامه های تربیتی و فعالیت های پرورشی مدارس شیوه نامه جشنواره "معلمان مولف" به ادارات آموزش و پرورش استان ارسال شده است اظهار داشت: کمک به اعتلای سطح دانش و فرهنگ مکتوب جامعه فرهنگیان، زمینه سازی جهت توسعه فرهنگ مکتوب و تجربه نگاری تربیتی در بین فرهنگیان و تکریم و قدرشناسی از پدیدآورندگان متعهد و متخصص کتاب در بین فرهنگیان کشور از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی با بیان اینکه تمامی همکاران شاغل در مدارس، مراکز پرورشی و ادارات داخل و خارج از کشور(رسمی، پیمانی، قراردادی، حق التدریس و ...) می توانند در این جشنواره شرکت نمایند افزود: آثار ارسالی بایستی در طول سال های 1396 تا کنون منتشر شده باشند،کتاب ها کمک درسی و عکس برداری شده نباشند و همچنین کتاب باید دارای برگه ی اعلام وصول باشد.

این مقام مسئول در خصوص موضوعات این جشنواره گفت: علوم کامپیوتر: اطلاع رسانی و کلیات، فلسفه و روان شناسی، دین، علوم اجتماعی، زبان، علم، تکنولوژی، هنر و سرگرمی، ادبیات و تاریخ؛ جغرافیا و علوم وابسته موضوعات این جشنواره می باشند.

ابری اول در خصوص جدول زمان بندی اجرای جشنواره تصریح کرد: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه کشوری سی ام اردیبهشت ماه و زمان اعلام نتایج 14 تیرماه 1400 همزمان با روز قلم خواهد بود.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش خراسان رضوی در پایان افزود: بایستی دو نسخه از اثر به آدرس پستی تهران، شهر ری، خیابان فدائیان اسلام، چهار راه دیلمان،کانون فرهنگی تربیتی سمیه،کد پستی  1861813111 دبیرخانه دریافت آثار اولین جشنواره معلمان مولف ارسال شود.

به اشتراک بگذارید :