9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۰۸:۵۳:۰۹
کد مطلب:  1511607
قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1399
اطلاعیه شماره 3 - پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 99

ضمن عرض تبریک به اطلاع می رساند جهت انجام امور مربوط به مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت های عمومی گزینش،گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایش و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره های مهارت آموزی) با توجه به اطلاعیه های بعدی مندرج در همین سایت اقدام نمایید.

 

 خواهشمند است از هرگونه تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به هسته گزینش شهرستانهای تهران و ادارات مناطق، شهرستانها و اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خودداری نموده و صرفا از طریق اطلاعیه های صادره در این سایت پیگیری های لازم را انجام دهید.

شایان ذکر است زمان و مکان مصاحبه عمومی(گزینش) هر یک از پذیرفته شدگان متعاقبا در قسمتی ویژه در همین سایت منتشر خواهد شد. همچنین به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که پیش از این پرونده گزینش تشکیل نداده اند می رساند برای تشکیل پرونده مذکور لازم است تا طبق اطلاعیه شماره 1 منتشر شده در پورتال هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران به آدرس :

http://gozinesh-teo.medu.ir/fa/news/item/1426465

مدارک لازم را بطور کامل تهیه کرده و حداکثر ظرف مدت 48 ساعت پس از انتشار اسامی به هسته گزینش شهرستانهای استان تهران به آدرس تهران شهرری خیابان فداییان اسلام، نرسیده به سه راه ورامین کوچه شهید علیرضا طهماسبی(شهید ترابی) پلاک 32 تحویل نمایند.

 واحد پاسخگویی هسته گزینش : 55968628-021

آن دسته از داوطلبانی که در این مرحله پذیرفته نشده اند و به نتیجه آزمون اعتراض دارند می توانند از تاریخ 1400/01/27  لغایت 1400/02/10 به وبسایت اداره کل به آدرس eteraz.teo.ir

قسمت استخدام پیمانی سال 99 مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایند.

مجددا تاکید می گردد از مراجعه حضوری به وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و ادارات مناطق و شهرستانها خودداری نمایید.

به اشتراک بگذارید :