2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ ۲۱:۱۶:۳۳
کد مطلب:  1511153
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
برای هر تصمیمی همراهی مردم شرط لازم است

اولین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 1400 با  حضور شکراله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندارو محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن اجتماعات شهید مجید عرب استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران محمد صیدلو در این نشست گفت : امید واریم پیک چهارم کرونا به خوبی مدیریت شود و شرایط به گونه ای رقم بخورد که امیدوار باشیم به یاری خدا بتوانیم از اول مهرماه سال آیندهکارتعلیم و تربیت را در مدارس به صورت حضوری انجام دهیم .مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تاکید کرد : برای هر تصمیمی همراهی مردم شرط لازم است . برای هر تصمیمی که می گیریم وهر کاری که انجام می دهیم اولین ملاحظاتی که باید درنظربگیریم این است که سلامت همکارانمان و دانش آموزان که امانت هایی در دستان ما هستند   مد نظر قرار بگیرد.

صید لو پیرامون مصوبات اولین شورای آموزش و پرورش استان در سال 1400اظهار داشت : در این نشست دو موضوع  مربوط به مسائل مالی آموزش و پرورش مورد بررسی و تصویب قرار گرفت. موضوع اول دریافت مجوز برای فروش اموال غیر منقول  بود که در قالب  هبه به آموزش و پرورش  واگذار شده تا ازمزایا و منافع فروش املاک مورد نظرمدرسه ساخته شود.

 صید لو تصریح کرد : در برخی از این موارد مشخص شده است که کجا و چه تعداد مدرسه ساخته شود . وی افزود : موضوع دوم اختصاص ۳ درصد از عوارض ماده ۱۰۰ به آموزش و پرورش در استان تهران بود که هر دو مورد به تصویب رسید .

گفتنی است در این نشست روسای مناطق آموزش و پرورش  عضو شورا از طریق ویدئو کنفرانس در جلسه حضور داشتند .

به اشتراک بگذارید :