24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ ۱۴:۲۶:۵۶
کد مطلب:  1510961
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
جذب نیروهای کیفی، متعهد و متخصص ملاک عمل در آموزش و پرورش است

با اعلام نتایج یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی 99، فرایند انجام مراحل قبل از استخدام و گزینش عمومی آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو با بیان این خبر گفت: همواره بخشی از کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش از طریق برگزاری آزمون استخدامی تأمین می‌شود و تلاش می‌شود تا با مصاحبه‌های عمومی و تخصصی، معاینه پزشکی و ملاک‌های گزینشی بهترین و کیفی‌ترین افراد جذب آموزش و پرورش شوند.

وی افزود: از تعداد 3 هزار و 452  پذیرفته شده مرحله اول آزمون استخدامی پیمانی 1399 ، یک هزار و 910 نفر برای انجام مراحل قبل از استخدام و گزینش عمومی پذیرفته شدند که اسامی این افراد در سایت سازمان سنجش قابل رویت می باشد.

بهارلو تصریح کرد: این افراد می‌توانند برای طی نمودن مراحل قبل از استخدام که شامل بررسی‌های عمومی گزینش، عدم سوءپیشینه، آزمایش و معاینات پزشکی و تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی برای شرکت دردوره‌های مهارت آموزی می‌شود، به پورتال خبری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به آدرس: teo.medu.ir مراجعه و با توجه به اطلاعیه ها اقدام نمایند.

این مقام مسئول اظهار داشت: آن دسته از دواطلبانی که در این مرحله پذیرفته نشده‌اند می‌توانند اعتراض خود را از تاریخ 26/01/1400 لغایت 10/02/1400 در وب‌سایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران به آدرس: http://teo.medu.ir ثبت نموده واز مراجعه حضوری به ادارات مناطق و اداره کل خودداری نمایند. 

به اشتراک بگذارید :