21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ ۰۷:۵۵:۰۰
کد مطلب:  1510869
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
برگزاری جشنواره بهارانه های شاد با محوریت ضیافت الهی در بهار قرآن

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی از برگزاری جشنواره بهارانه های شاد با محوریت ضیافت الهی در بهار قرآن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی حسین شادکام با اشاره به برگزاری جشنواره بهارانه های شاد با محوریت ضیافت الهی در بهار قرآن اظهار داشت:این جشنواره با هدف جریان سازی و تجمیع فعالیت‌ها و پویش های بهارانه سازمان دانش آموزی جهت برنامه ریزی و اجرا به ادارات آموزش و پرورش استان ابلاغ شده است.

‏وی از گرامیداشت ایام الله و مناسبت های ملی و مذهبی و همچنین تقویت مهارت های معرفتی دانش آموزان از طریق اشاعه فرهنگ روزه داری و تکریم روزه داران به عنوان اهداف برگزاری این جشنواره نام برد و تصریح کرد: ارتقای سطح مشارکت اعضا در فعالیت ها، توانمندسازی و افزایش قابلیت های فردی و گروهی اعضا در فضای مجازی و شناسایی استعدادهای برتر دانش آموزان و مربیان از جمله دیگر اهداف برگزاری این جشنواره می باشد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی از اعضای پیشتاز تمام دوره‌های تحصیلی، مربیان پیشتاز و خانواده اعضا و مربیان تشکل پیشتازان به عنوان سه گروه مخاطب برگزاری این جشنواره نام برد و گفت: این جشنواره در بستر سامانه ارتباطی پیشتازان در شبکه شاد به آدرس parvareshi4@ برگزار خواهد شد.

شادکام با بیان اینکه مخاطبانمی توانند از طریق سامانه ساپ و سایر بسترهای فضای مجازی از شروع جشنواره مطلع شده و جهت کسب اطلاعات بیشتر از محتوای توجیهی این جشنواره مندرج در کانال مربوطه استفاده می نمایند افزود: مخاطبان طبق محورهای موضوعی اعلام شده نسبت به تولید آثار اقدام می‌نمایند و آثار خود را از طریق سازمان دانش آموزی شهرستان و منطقه به گروه های تشکیلاتی شبکه شاد در مناطق و استان ارسال می نمایند.

وی افزود: آثار منتخب بر اساس اولویت ورود و سهمیه  ابلاغی در کانال ساب بارگذاری می‌شود و منتخبین با رای مستقیم دانش آموزان انتخاب و از نفرات برتر در مراسم اختتامیه تقدیر به عمل می آید.

شادکام در خصوص مهلت ارائه آثار در این جشنواره و شرایط و ضوابط ارسال اثر تصریح کرد: مهلت ارسال آثار برای هر پویش به صورت جداگانه و نیز شرایط و ضوابط ارسال آثار در هرکدام از این پویش ها در دستورالعمل ارسالی به ادارات آموزش و پرورش ذکر شده است که مخاطبین می توانند جهت اطلاع از این موارد به کانال های اطلاع رسانی فوق مراجعه نمایند.

به اشتراک بگذارید :