0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ ۰۸:۴۳:۱۷
کد مطلب:  1510193
بهارلو: آموزش و فرهنگ سازی تولید و کارآفرینی، محور تدوین برنامه های آموزش و پرورش است

اولین جلسه کارگروه پژوهش،برنامه ریزی و توسعه منابع شورای آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور نمایندگان اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران، شهرداری ها و سایر اعضاء در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع گفت: با توجه به اهمیت شورای آموزش و پرورش در تصمیم گیری‌ها ، تسهیل در فعالیتهای اجرایی و تحقق مشارکت و نظارت مردم در امر آموزش و پرورش، پویایی و فعال بودن کارگروه‌های تخصصی این شورا نقش مهمی در ارائه داده‌ها و اطلاعات دقیق در جهت اخذ تصمیمات کیفی و مطلوب آموزش و پرورش دارد.

وی افزود: شعار سال مقام معظم رهبری( مدظله العالی)  به نام"تولید، پشتیبانی‌ها ، مانع زدایی‌ها" یکی از محورهای مهم در تدوین برنامه‌های آموزش و پرورش استان است که ملاک فعالیت‌ها در راستای برنامه‌ریزی در جهت فرهنگ سازی و آموزش فرهنگ تولید و کار آفرینی در بین دانش‌آموزان است.

بهارلو تصریح کرد: از مهمترین مصوبات شورای آموزش و پرورش مرتبط با کارگروه پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع ، وصول ۳درصد عوارض بعد از کمسیون ماده 100 استکه به نوبه خود برای آموزش و پرورش از مصوبات  ارزشمند استان به شمار می‌رود.

به اشتراک بگذارید :