21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ۰۹:۳۱:۳۱
کد مطلب:  1509259
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان خبر داد:
برگزاری اختتامیه طرح کوچ در اردیبهشت ماه

آذر کیوان امیرپور گفت: برای راه اندازی کلاس درس تربیت بدنی و حیاط پویا نیز برای ۱۰ منطقه اعتبارات خوبی اختصاص داده شده که تا پایان سال تحصیلی بهترین نحوه اجرا خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در بیست و دومین روز از فروردین ماه ۱۴۰۰، آذرکیوان امیرپور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در جلسه ویدیو کنفرانس شورای معاونین اداره کل با مدیران، روسا و شورای معاونین نواحی و مناطق ضمن تشکر از اقدامات عبدالرضا رئیسی معاون سابق تربیت بدنی و سلامت اداره کل اظهار داشت: با توجه به آماری که در خصوص شیب تند شیوع ویروس کرونا شاهد هستیم از همه همکاران در سراسر استان می‌خواهم تا در رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام ورزند. همچنین از مدیران مدارس نیز می‌خواهم تا در خصوص تکمیل فرم های فعالیت های مدارس در زمینه پیشگیری و مراقبت از شیوع ویروس کرونا در سامانهLTMS  به صورت ماهانه اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: ضدعفونی فضا و اماکن اداری به صورت پیاپی انجام شود و در مدارس نیز اتاق بهداشت تجهیز شود.

امیرپور خاطرنشان کرد: در سال ۹۸ در خصوص مجتمع های ورزشی دستورالعملی ارسال شده که بایستی با دقت نظرپیگیری و اجرایی شود. همچنین اختتامیه طرح کوچ را در اردیبهشت ماه پیش رو داریم که با جمع بندی انجام شده برگزار خواهد شد. برای راه اندازی کلاس درس تربیت بدنی و حیاط پویا نیز برای ۱۰ منطقه اعتبارات خوبی اختصاص داده شده که تا پایان سال تحصیلی بهترین نحوه اجرا خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :