0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ ۱۳:۳۸:۰۵
کد مطلب:  1508513
در جلسه کارگروه توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران تأکید شد:
ضرورت پویایی و مشارکت کمیته های تخصصی کارگروه توسعه مدیریت

اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت به ریاست معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در سال 1400 برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو ضمن تبریک سال نو ، و اشاره به نام‌گذاری این سال به نام  "تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها"  توسط مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) ابراز امیدواری کرد بتوانیم در آموزش و پرورش اقدامات مفیدی در خصوص تدوین برنامه های آموزشی و فرهنگ سازی و پرورش نیروی انسانی مولد جامعه انجام دهیم.

وی با بیان اهمیت کارگروه توسعه مدیریت و تاثیر آن درتمامی برنامه ها، بر ضرورت توجه بیشتر و پویایی و مشارکت کمیته‌های تخصصی شش گانه در جهت ارتقاء کیفیت و کمیت آموزش و پرورش تاکید کرد.

بهارلو با اشاره به فعالیتهای انجام شده در فرایند شناسایی جلوه‌های ویژه معلمی طی اسفند99 و فروردین 1400 توسط معاونت آموزش نیروی انسانی، تصریح کرد: در این فرایند به طور خاص فقط معلمان مورد ارزیابی و انتخاب قرار گرفتند، از این رو با توجه به نقش حمایتی و اقدامات موثر مدیران و کادر اجرایی، شاخصهای ارزیابی ویژه مدیران و کادر اجرایی جهت  شناسایی تجارب برتر مدیریتی حائر اهمیت است.

ممنوعیت انتشار کلیه آثار مکتوب و در صورت لزوم هماهنگی با کمیته چاپ، تبیین برنامه های هفته سلامت (اول لغایت هفتم اردیبهشت) از موضوعات مهم مطرح شده در این جلسه بود.

به اشتراک بگذارید :