18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ ۰۷:۴۹:۴۸
کد مطلب:  RBHxT3JQ
مدیر آموزش و پرورش شهر قدس :
طرح زیبا سازی و شاداب سازی مدارس در شهرستان قدس آغاز شد

مدیر آموزش و پرورش شهر قدس از افتتاحیه طرح زیبا سازی و شاداب سازی مدارس ( هجرت3) در آموزشگاه امام علی(ع) شهرستان قدس خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  ، محمدرضا بهمنش مدیر آموزش و پرورش شهر قدس در این مراسم ضمن تأکید بر آثار تربیتی این طرح خطاب به دانش آموزان گفت: شما باید نهایت استفاده لازم در طول دوره فعالیت طرح را داشته و بهره لازم را ببرید.

وی افزود:رعایت دقیق نظم و صرفه جویی لازم در کار دو نکته ای است که دانش آموزان باید مدنظر داشته و سرلوحه کار خود قرار دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس نیز خاطراتی از اجرای موفق این طرح در سالهای گذشته و در مدارس مختلف را برای دانش آموزان نقل کرد.

در ادامه مسئولین به همراه دانش آموزان با نقاشی کردن بخشی از دیوار آموزشگاه اجرایی شدن رسمی طرح را کلید زدند.

پس از این مراسم مسئولین شهرستان از کارگاه خیاطی هنرستان دخترانه قدس بازدید و در جریان فعالیت های دانش آموزان قرار گرفتند.

شایان ذکر است طرح هجرت 3 در شهرستان قدس برای رنگ آمیزی و شاداب سازی پنج آموزشگاه را برنامه ریزی نموده است .

گفتنی است در این طرح که در جهت غنی سازی اوقات فراغت می باشد ، دانش آموزان ضمن فراگیری نقاشی ساختمان زیر نظر استادمجرب از کلاس های فرهنگی، هنری و ورزشی نیز بهره مند گردیده و در پایان نیز جوایزی نقدی جهت تقدیر از کمک دانش آموزان در شاداب سازی مدارس به آنها اهدا می گردد.

 

به اشتراک بگذارید :