20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ۱۳:۲۳:۵۱
کد مطلب:  1505025
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت اعلام کرد :
فرایند جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی 1401-1400 آغاز شد

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از فرایند جذب سرباز معلم برای تامین نیروی انسانی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو با بیان این خبر گفت: با توجه به کمبود نیروی انسانی هر ساله آموزش و پرورش با جذب سرباز معلم بخشی از نیروی انسانی خود را تامین می کند.

وی افزود: داوطلبان با مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد مشروط به دارا بودن برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آنها اول ماههای تیر، مرداد، شهریور سال 1400 باشد،می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

بهارلو تصریح کرد: فرایند انتخاب سرباز معلمان براساس فرم امتیاز بندی و مولفه های موثر بر صلاحیت های حرفه ای معلمی با تایید کارگروه راهبری توسعه مدیریت استان انجام خواهد شد و پس از انتخاب و گزینش نهایی سرباز معلمان صرفا در کلاس درس و واحدهای آموزشی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته به کارگیری خواهند شد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: برای آمادگی و در نظر گرفتن کیفیت آموزشی ، دوره های آموزشی برای سرباز معلمان در طول تابستان برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :