17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ۰۸:۳۰:۳۳
کد مطلب:  1504453
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان :
هدایت تحصیلی یک فرآیند است

سومین جلسه کمیته هدایت تحصیلی و توسعه متوازن استان تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، داود بهرامی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان در ابتدای جلسه، ضمن تبریک سال جدید و تشکر از زحمات همکاران با اشاره به اینکه هدایت تحصیلی یک فرآیند است، نه یک پروژه؛  یکی از شاخص های اصلی کار فرآیندی را مشارکت پذیری و تیمی بودن آن توصیف نموده و خواستار مشارکت و همکاری کلیه واحدهای ذی ربط در خصوص هدایت صحیح تحصیلی دانش آموزان شدند.

وی همچنین با اشاره  به تجربه موفق از بهره گیری سامانه الکترونیکی مدیریت ثبت نام دانش آموزان پایه دهم مدارس دوره دوم متوسطه دریکی از نواحی استان که به صورت آزمایشی در سال تحصیلی گذشته اجرا شد، افزود: با توجه به شرایط کرونایی استان و لزوم انجام برخی از امور ثبت نام و هدایت تحصیلی دانش آموزان به شکل الکترونیکی و غیر حضوری، این طرح در چهار منطقه پرجمعیت دیگر استان در سال تحصیلی جاری اجرا خواهد شد.

در ادامه اخوان رییس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش اداره کل، گزارشی در خصوص مصوبات جلسه دوم و اقدامات انجام گرفته ارائه کرد.

در ادامه جلسه سامانه مدیریت ثبت نام دانش آموزان معرفی گردید و هرکدام از اعضاء جلسه انتظارات و نقطه نظرات خود را در این خصوص بیان نمودند.

به اشتراک بگذارید :