17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۰۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1503981
کارگروه فرهنگ و هنر(حلقه بهبود کیفیت) اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی برگزار شد

کارگروه فرهنگ وهنر(حلقه بهبود کیفیت) اداره فرهنگی هنری ، اردوها و فضاهای پرورشی با حضور کارشناسان فرهنگی هنری و مدیران کانونهای فرهنگی تربیتی شهر زنجان با حضور رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی در محل سالن شهید تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در این جلسه عیسی قاسمپور رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و قضاهای پرورشی ضمن تشریح اهداف و برنامه های پیش روی اداره فرهنگی هنری در شرایط کرونایی افزود: مدیران کانونها و کارشناسان پیگیری مناطق چهارده گانه استان همواره در تحقق اهداف فرهنگی هنری در تلاش هستند که این تلاش و همت شایسته تقدیر می باشد.

وی  تشکیل کارگروه فرهنگ و هنر و حلقه ی بهبود کیفیت را از برنامه های مهم اداره فرهنگی هنری دانست و گفت: تصمیم بر این است که این کارگروه هم به صورت استانی و نیز به صورت منطقه ای  و شهرستانی از ظرفیت هنرمندان و فرهیختگان سراسر استان برای ارتقای هنر و فرهنگ در زمینه های مختلف اسفاده کند و یکی از برنامه ها در بازدید از نواحی و مناطق چهارده گانه، شرکت در این جلسات خواهد بود.

قاسمپور با مهم شمردن خلاقیت ها و نوآوری ها در حوزه هنر و فرهنگ بر ضرورت کار جهادی در این عرصه نیز تاکید کرد و اظهار داشت: کانونهای فرهنگی تربیتی باید در کنار رعایت تمام بخشنامه ها و مسائل اداری، در ایجاد و توسعه ی برنامه های خلاقانه و ابداعی در عرصه تربیتی پیش قدم بوده و تلاش نمایند.

وی در ادامه با اشاره به بیانات رهبری معظم انقلاب مبنی بر توجه به شبیه خون فرهنگی ، مقابله با این گونه مسائل را ازاهداف اصلی کانونهای فرهنگی و تربیتی دانست و گفت: در این زمینه، توجه به اطلاع رسانی و انتشار اخبار فعالیت های صورت گرفته در کانونها از اهمیت بالایی برخوردار است.

رییس اداره فرهنگی هنری، همچنین گفت: سازمان یادگیرنده ، نشان و آرم  فعالیت و برنامه های اداره فرهنگی هنری است یعنی تمام اعضای فرهنگی و هنری استان همواره باید در حال ارتقای علمی ، اطلاعاتی و آموزشی باشند و روحیه مشارکت، نقد پذیری و خرد جمعی را پشتکار فعالیت خود قرار دهند تا تکامل سازمانی ادامه یابد.

همچنین در پایان، کارشناسان فرهنگی هنری و مدیران کانونهای فرهنگی تربیتی حاظر در جلسه به تشریح برنامه ها و نظرات خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :